Ciepłe lody, sękacze, torty.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
producent słodyczy
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
producent słodyczy
.
Pokaż wszystkie posty
sobota, 16 maja 2015
Ciepłe lody-od PRL do dziś
W trudnych dla naszego kraju czasach, próbowaliśmy sobie osłodzić życie wyrobem czekoladopodobnym czy deserem o nazwie
ciepłe lody
. Choć dzisiaj mamy już wielki wybór słodyczy, wieku z nas nadal chętnie sięga po te słodkie, piankowe przysmaki.
Czytaj więcej »
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)