Pokazywanie postów oznaczonych etykietą producent słodyczy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą producent słodyczy. Pokaż wszystkie posty

sobota, 16 maja 2015

Ciepłe lody-od PRL do dziś

W trudnych dla naszego kraju czasach, próbowaliśmy sobie osłodzić życie wyrobem czekoladopodobnym czy deserem o nazwie ciepłe lody. Choć dzisiaj mamy już wielki wybór słodyczy, wieku z nas nadal chętnie sięga po te słodkie, piankowe przysmaki.